Directeur mevr. Lin

Onze school heeft als doel de Chinese taal en cultuur in Nederland door te geven. In onze multiculturele samenleving is het belangrijk om onze grenzen te verleggen en in aanraking te komen met andere culturen. Daarom staat onze school open voor iedere belangstellende die zich de Chinese taal eigen wil maken.

Laatste nieuws

Stichting Chinese School Arnhem

Video Chinees Nieuwjaarsviering 2017

We bedanken alle leerlingen en hun ouders voor hun bijdrage en deelname aan het Nieuwjaarsfeest 2017! Wie gisteren niet aanwezig kon zijn, zie onderstaande video. (En als je wel aanwezig was, bekijk dan ook onderstaande video)

祝所有的同学们在2017年开心快乐,身体健康!心想事成!大chicken_emoji_icon_png大利!幸福满满!

________________________________________________________________________
Let op: zaterdag 4 februari geen les i.v.m. open dag van het Lorentz Lyceum. We zien elkaar zaterdag 11 februari weer!