Directeur mevr. Lin

Onze school heeft als doel de Chinese taal en cultuur in Nederland door te geven. In onze multiculturele samenleving is het belangrijk om onze grenzen te verleggen en in aanraking te komen met andere culturen. Daarom staat onze school open voor iedere belangstellende die zich de Chinese taal eigen wil maken.

Laatste nieuws

Stichting Chinese School Arnhem

China in Nederlandse musea

Een paar dagen geleden las ik een artikel in NRC Handelsblad over Chinese orakeltaal en bedacht ik me hoeveel exposities er dit jaar in Nederland zijn (geweest) waarin China aan bod is gekomen. Wie interesse heeft kan deze zomervakantie nog naar de volgende tentoonstellingen:

Het is lastig een keuze te maken…MÁÁR als je twijfelt… In het nieuwe schooljaar gaan we aan de slag met een project waar Genghis Khan in terug komt. Voor wie een voorproefje wilt is dit dus een uitgelegen kans!