Directeur mevr. Lin

Onze school heeft als doel de Chinese taal en cultuur in Nederland door te geven. In onze multiculturele samenleving is het belangrijk om onze grenzen te verleggen en in aanraking te komen met andere culturen. Daarom staat onze school open voor iedere belangstellende die zich de Chinese taal eigen wil maken.

Laatste nieuws

Stichting Chinese School Arnhem

De HSK resultaten 2017 zijn bekend!

Heb je vorige maand deelgenomen aan het examen? Het resultaat bekijken doe je zo:

Ga naar www.chinesetest.cn en log in. Op de homepage klik je op 成绩查询, vervolgens vul je de openstaande velden in. Jouw 准考证号kan je vinden op je HSK admission ticket die je op de dag van HSK hebt gekregen. Als je alle velden hebt ingevuld klik je op de blauwe knop 查询, dan kom je op een nieuwe pagina waar de totale score en score per onderdeel staan weergegeven. Zie onderstaande screenshots voor verduidelijking.
HSK resultaatadmission ticketNaamloos NOTITIE:

  • Anders dan bovenstaand voorbeeld hebben HSK niveau 1 en 2 geen schrijfonderdeel.
  • De officiële certificaten verwachten we in de maand september of oktober te ontvangen.
  • HSK admission ticket kwijt? Dan zal je helaas moeten wachten op het officiële certificaat om je resultaat te bekijken. Jij bent de enige met online toegang.

We zijn erg benieuwd hoe je het ervan af hebt gebracht!