Directeur mevr. Lin

Onze school heeft als doel de Chinese taal en cultuur in Nederland door te geven. In onze multiculturele samenleving is het belangrijk om onze grenzen te verleggen en in aanraking te komen met andere culturen. Daarom staat onze school open voor iedere belangstellende die zich de Chinese taal eigen wil maken.

Laatste nieuws

Stichting Chinese School Arnhem

Fijne feestdagen! – 圣诞快乐!

安恒中文学校祝大家圣诞快乐,身体健康,学业有成!
Stichting Chinese School Arnhem wenst iedereen fijne feestdagen en een fantastisch 2018!

We zien elkaar op 13 januari weer! 

 
 

Comments

  • Anoniem
    24/12/2017

    Maylinthia bedankt voor je school-nieuwjaarswens en nog bedankt voor de uitbreiding van de vertaalapp op mijn iPhone heb er heel veel baat bij bij de hervertaling van de Hangzhousprookjes rond het Westlake

    Reply

Leave a comment