Directeur mevr. Lin

Onze school heeft als doel de Chinese taal en cultuur in Nederland door te geven. In onze multiculturele samenleving is het belangrijk om onze grenzen te verleggen en in aanraking te komen met andere culturen. Daarom staat onze school open voor iedere belangstellende die zich de Chinese taal eigen wil maken.

Laatste nieuws

Stichting Chinese School Arnhem

Mededeling: details HSK 2016

Yes, 12 juni is het dan eindelijk zo ver en we zijn er klaar voor!
Alle deelnemers aan HSK worden verwacht een half uur voor tijd op het Lorentz Lyceum (Groningensingel 1245 te Arnhem) aanwezig te zijn. Zie onderstaande details in welk lokaal je wordt verwacht. Vergeet niet dat je deze dag geacht wordt te legitimeren met je schoolpas, ID of paspoort. Dit is afhankelijk van waarmee je je hebt ingeschreven. Ga je op voor HSK niveau 3 of hoger? Neem dan naast het origineel ook 2x een kopie van je legitimatie mee. Voor iedereen is het van belang om een 2B potlood en een goede gum mee te nemen. We hopen jullie hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Toch nog vragen? Laat het weten in de reacties.
Namens het hele docententeam: 加油!
HSK schema