Directeur mevr. Lin

Onze school heeft als doel de Chinese taal en cultuur in Nederland door te geven. In onze multiculturele samenleving is het belangrijk om onze grenzen te verleggen en in aanraking te komen met andere culturen. Daarom staat onze school open voor iedere belangstellende die zich de Chinese taal eigen wil maken.

Laatste nieuws

Stichting Chinese School Arnhem

Mededeling: proefwerk, repetitie en uitreiking


Op zaterdag 11 juni van 10.00 uur tot 12.15 uur hebben alle leerlingen proefwerk. Iedereen dient om 9.45 aanwezig te zijn. Na het proefwerk is er een repetitie. De performers worden dan verzocht op school te blijven tot 14.00 uur. De overige leerlingen mogen na het proefwerk direct naar huis gaan. Dus niet vergeten dat deze dag anders is gepland dan jullie gewend zijn.
Zaterdag 18 juni hebben leerlingen gewoon les.
De uitreiking zal plaats vinden op zaterdag 25 juni, zie hieronder de details:

  • 11.00 uur  welkom leerlingen, ouders en belangstellenden
  • 11.00 – 11.30 uur ophalen rapport
  • 12.00 -13.00 uur uitreiking
  • 13.00- 14.00 uur hapjes kopen en proeven
  • 14.00 uur einde van het feest

请查看中文版:通知:考试 、 彩排及结业典礼

eindfeest